KONTAKT

Ośrodek Pomocy Społecznej
w Zatorze

Palimąki 2, 32-640 Zator

Godziny urzędowania:

poniedziałek od 7.30- 15.30,
wtorek od 7.30-17.00,
środa – od 7.30-15.30,
czwartek od 7.30 – 15.30
piątek od 7.30-14.00 

tel.: 33 8 412 217
adres e-mail: ops@zatorops.pl

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr wewnętrzny

E-mail

Kierownik Anna Koczurkiewicz

22

kierownik@zatorops.pl
Księgowa Katarzyna Mruczek

23 /fax

kmruczek@zatorops.pl
Specjaliści pracy socjalnej Katarzyna Wyrobiec

24

kwyrobiec@zatorops.pl
Wiesława Szarek

24

wszarek@zatorops.pl
Marcin Cybuch

25

mcybuch@zatorops.pl
Gabriela Gębczyk Gołda

21

gabrielagebczyk@zatorops.pl
Pracownik socjalny Ewelina Przystał

25

eprzystal@zatorops.pl
Asystent rodziny Barbara Klimkowicz

24

bklimkowicz@zatorops.pl
Świadczenia Wychowawcze 500+ Ewelina Woderska

26

swiadczenia.wychowawcze@zatorops.pl
Agnieszka Dąbrowska

26

adabrowska@zatorops.pl